Tijdens deze speciale avonden in oktober en december verandert Landgoed Tenaxx in een plek vol licht en magie. Tussen 16.00 en 19.00 uur kun je starten met de unieke Night of the DinoLights-avondwandeling.


Laat je verrassen door prachtig verlichte bomen, schitterende kunstcreaties en de imposante dino’s die baden in een sprookjesachtig licht. Het zorgt voor een betoverende ervaring die jong en oud niet snel zullen vergeten.




De lichtroute “Night of the DinoLights” is te bewandelen op 26 en 27 december en 2 januari tussen 16:00 en 19:00 uur. Maar er is die dagen nog veel meer te beleven! Naast de magische avondwandeling kun je genieten van ons foodplein met heerlijke hapjes en drankjes, én zijn er extra activiteiten die het programma compleet maken, zoals:
Van 11:00 tot 13:00 uur geniet je van een sfeervolle kerstbrunch met bijzondere live muziek. Tickets kosten €30,- per persoon, kinderen t/m 2 jaar gratis. Inclusief: uitgebreide brunch, entree tot het park, toegang tot Night of the DinoLights én een feestelijke meet & greet met de kerstman en de dino’s.
Het park is geopend van 15:00 tot 19:00 uur. Entree bedraagt €15,- p.p. (excl. snackvoucher) en is inclusief de spectaculaire Magic Christmas Show door de Brothers of Mystery van 16:00 tot 17:00 uur. Daarna kun je van 17:00 tot 19:00 uur de betoverende lichtroute Night of the DinoLights beleven.
Het park is geopend van 16:00 tot 19:00 uur. Entree bedraagt €10,- p.p. (excl. snackvoucher). Naast de magische avondwandeling kun je genieten van ons foodplein met heerlijke hapjes en drankjes.





